Ienākt Reģistrēties

produkts Detaļas

5 pc, SC/UPC Duplex SM(9/125) Šķiedras atgriezeniskās cilpas Modulis 0

5 pc, SC/UPC Duplex SM(9/125) Šķiedras atgriezeniskās cilpas Modulis

€15.63

Tagi: sc sc, šķiedras sc, sc upc, Lēti sc sc, Augstas Kvalitātes šķiedras sc, Ķīna sc upc Piegādātāju.

Daudzums

SKU: z27208

Single-mode optisko Dzīslu 9/125 atgriezeniskās cilpas Modulis SC Savienotājs Šķiedras Līnijai atpakaļ ir izstrādāta, lai nodrošinātu līdzekļus atgriešanās plāksteris par optisko signālu; parasti to izmanto optisko testēšanas programmu vai tīkla restaurācijai. Testēšanas programmas, veidot atgriezeniskās saites signālu izmanto, lai diagnosticētu problēmu. Nosūtot atgriezeniskās cilpas tests, lai tīkla iekārtas, viena laika, ir tehnika, izolēšanai problēma.

Šķiedras atgriezeniskās cilpas ir abosolutely ekonomisks risinājums skaits optisko šķiedru testa programmas.

CICVCHC Optisko Šķiedru Sakaru Veikala piedāvājums dažādu veidu Vienā Režīmā un Multimodālu Optisko Šķiedru atgriezeniskās cilpas Kabeļus, kuri ir ar dažādiem savienotājiem, tostarp ST, SC, FC, LC, MU, MTRJ utt. Katram kabelim ir funkcionāli pārbaudīta, pirms nosūtīšanas, un ir klāta ar mūža garantiju. Galvenās Funkcijas, ko Izmanto Single-mode optisko Dzīslu 9/125 Pārbaudes Pieteikumu 100% Funkcionāli pārbaudīta, pirms nosūtīšanas Vieglumu un precizitāti, ievietošanas kā duplex klipus turēt savienotāji kopā 8 collu standarta garums (muitas garums pieejami arī pēc pieprasījuma) Mūža Garantija Pieteikumi R&D labs Šķiedrvielu Telekomunikāciju testēšanas FTTX testēšanas Specifikācijas Tips: atgriezeniskās cilpas Modulis

Šķiedras: Single-mode 9/125

Savienotājs: SC/PC

Jaka Stils: PVC (Dzeltena)

Izturība: Vairāk kā 500 ciklu (


  • Vienības Veids: Iepakojums
  • Iepakojuma Lielums: 16cm x 11cm x 5cm (6.30in x 4.33in x 1.97in)
  • Iepakojuma Svars: 0.2kg (0.44lb.)

  • Bufera Materiāls: PVC
  • Modeļa Numurs: P01-005
  • Saderīgs: Pielāgota Markas
  • Optiskās Šķiedras Tips: Vienu Modeli (9/125)
  • Savienotāja tips: SC/UPC
  • Zīmola Nosaukums: CICVCHC
  • Iepakojums: 5gab par lielu polietilēna maisu
  • Objekta Garumu: 20m
  • Savienotājs: SC/UPC
  • Šķiedras Tips: Vienā Režīmā