Ienākt Reģistrēties

produkts Detaļas

DHL Bezmaksas R2/R3 VD TCS CDP pro plus Lidojuma parametru funkcija Sērijas Nr. 100251 Automobiļu un Kravas automobiļu OBD2 Scaner ar Bluetooth 0
DHL Bezmaksas R2/R3 VD TCS CDP pro plus Lidojuma parametru funkcija Sērijas Nr. 100251 Automobiļu un Kravas automobiļu OBD2 Scaner ar Bluetooth 1
DHL Bezmaksas R2/R3 VD TCS CDP pro plus Lidojuma parametru funkcija Sērijas Nr. 100251 Automobiļu un Kravas automobiļu OBD2 Scaner ar Bluetooth 2
DHL Bezmaksas R2/R3 VD TCS CDP pro plus Lidojuma parametru funkcija Sērijas Nr. 100251 Automobiļu un Kravas automobiļu OBD2 Scaner ar Bluetooth 3
DHL Bezmaksas R2/R3 VD TCS CDP pro plus Lidojuma parametru funkcija Sērijas Nr. 100251 Automobiļu un Kravas automobiļu OBD2 Scaner ar Bluetooth 4
DHL Bezmaksas R2/R3 VD TCS CDP pro plus Lidojuma parametru funkcija Sērijas Nr. 100251 Automobiļu un Kravas automobiļu OBD2 Scaner ar Bluetooth 5

DHL Bezmaksas R2/R3 VD TCS CDP pro plus Lidojuma parametru funkcija Sērijas Nr. 100251 Automobiļu un Kravas automobiļu OBD2 Scaner ar Bluetooth

€49.36

Tagi: TCS CDP Pro, tcs cdp pro plus, tcs cdp, Lēti tcs cdp pro, Augstas Kvalitātes tcs cdp pro plus, Ķīna tcs cdp Piegādātāju.

Daudzums

SKU: z40034

Jaunu Ierodas tcs + 2015. gadam Atbrīvot 3 / 2

TCS CDP PRO Iezīmējiet: Ar Bluetooth Versija: 2015 R3(bez Keygen) 2014 R2(ar Keygen) Automobiļu ražotājs: Multi-automašīnas un Kravas Automašīnas Darbojas Sistēma: WinXP / Win7(32bite tikai) Nr. Plastmasas Kasti (Ja jums ir nepieciešams, plastmasas kasti, kas jums būtu jāmaksā papildus $10) TCS CDP Pilna Tulkot Valoda : angļu , Cesky, Dansk, Deutsch, Espanol, Français, grieķu, Hollands, ungārijas, Itālijas, Norsk, poļu, rumāņu,krievu, Srpski, Suomen kieli, Svenska, Turcijas TCS CDP to, Kā Aktivizēt: 2014 R2(ar Keygen): CD, tur ir Keygen, jūs varat aktivizēt ar sevi, ja jums ir dažas problēmas, kas, jūs varat sazināties ar mums. Līdz 2015. R3( bez Keygen): CD, NAV Keygen, jums ir nepieciešams, lai nosūtītu Vietējo mašīnu kodu veidā, kas mums atpakaļ, lai aktivizētu par jums. Piezīme : Mums ir divas versijas par izvēles: 2014 R3( bez Keygen) un 2014. gadā, R2 (ar Keygen), Pls man pateikt kura versija, kuru vēlaties, kad jūs pasūtīt, Paldies. Ja Mēs nesaņem savu ziņu, mēs nosūtīsim 2014. gadā.R2 versijā pēc noklusējuma.

TCS CDP+, ir ātri un uzticami diagnostikas rīks, kas kalpo kā saikne starp transportlīdzekli un datoru. Tas darbojas gan veciem, gan jauniem transportlīdzekļiem.

CDP+varat darīt šādi:

A:Ražošana īpašās sērijas diagnosticēt

B:Skenēšanas funkcija

C:EOBD/OBDII paziņojums

D:Serial Sistēmas

E-Motoru

F:Aizdedzes

G:Klimata

H:ABS

Es:Pakalpojumu reset

G:VID

K:Imobilaizers

L:Instruments

M:Komforta sistēma

D:Gear-box utt Atten: plz atvienot internetu ,un pēc tam darīt atjaunināt CDP+ Ar AUTO, jums ir iespēja veikt konkrētu zīmolu diagnostika, automobiļu un vieglo autofurgonu no 1988. gada. Kopā 47 dažādu marku. Ar KRAVAS programmatūras pakotni, jums ir iespēja veikt konkrētu zīmolu diagnostika, vieglo un smago kravas automobiļu, autobusu un piekabju no 1995. gada.

Kopā 37 dažādu zīmolu. Diagnostikas programmas VISPĀRĒJAIS ir paredzēti tiesību aktos, pamatojoties diagnostika, kas speciāli paredzēti emisiju saistītās kļūdas kodus. VISPĀRĒJS ir iekļauts automašīnas un KRAVAS AUTOMAŠĪNAS paketes.

Multiplexer funkciju, 2xHS VAR (ISO 11898-2), SW VAR (SAE J2411), K/L (ISO 9141-2), VPW (J1850), PWM (J1850), RS485 (J1708), TTL un (SPI, analog, jo, 5volt ārā).

ĪPAŠĪBAS UN IEGUVUMI

Sarkanā saskarne (jaunu cdp+ kvalitāte A) LED PAR OBDII

USB kabelis DVD ( 2014-2 programmatūras ) JAUNUMS!!!

LIDOJUMA PARAMETRU REĢISTRATORS

Ar lidojuma parametru funkciju, varat ierakstīt parametri reālajā laikā, kamēr jūs vadāt transportlīdzekli. Ierakstīšanas laikā, jūs varat, ar, un, nospiežot pogu, izceltu īpašo kļūdas, lai jūs varētu izpētīt konstatētas kļūdas vēlāk. TCS CDP+ ir aprīkots ar iebūvēto atmiņu, tādējādi novēršot nepieciešamību līdzi datoru. Atmiņas grozā nav iekļauti iepakojumā .

MULTI KRĀSU INDIKATORS

Ar multi krāsu indikators par CDP+, jūs pilnībā varētu kontrolēt diagnostikas procesā. Dažādu krāsu un skaņu pārraida statusu un izvietošanu indikators, kas ļauj jums redzēt to no tālu. Piemēram, ja indikators vietnieki starp zilu un zaļā CDP+ ir komunikācija ar transportlīdzekļa vadības bloku.

SPRIEGUMA PĀRBAUDE

Kad CDP+ ir savienots ar transportlīdzekli, vienības pārbaudīs akumulatora spriegums transportlīdzekļa un automātiski pielāgo sevi transportlīdzekļa sprieguma līmeni, 12 vai 24 volti. Ja spriegums kļūst pārāk augsta vai pārāk zema, CDP+ brīdina ar skaņu un gaismu, un jums arī tiks paziņots, izmantojot akumulatora ikona mūsu diagnostikas programmatūru.

ŠASIJAS VIN NUMURU

Mūsu AUTOMAŠĪNĀM programmatūru, mums ir viedas funkcijas, kas ļauj nolasīt šasijas numuru no transportlīdzekļa, kas jūs vēlētos, lai diagnosticētu. Tas nodrošina, ka tiesības modeli un gadu tiek izvēlēta automātiski. Turklāt, dzinēja kods transportlīdzekļu, kas ir plaši pieejami tirgū, ir arī izvēlēta automātiski.

ISS

Inteliģentās Sistēmas Skenēšanu (SKS) skenē ar visas sistēmas, transportlīdzekļu un parāda kļūdas kodus, kas glabājas katra sistēmas. Tas ietaupa laiku, un jūs saņemsiet ātru pārskatu par faktisko stāvokli visā vagonā. Kad SKS ir pabeigta, jūs varat izvēlēties īpašu kontroles sistēmu, lai analizētu rezultātus arī turpmāk.

ISI

Inteliģentās Sistēmas Identifikācijas (ISI) identificē un izvēlas automātiski veida kontrolieris, kas ir uzstādīts transportlīdzeklī. Tas nodrošina, ka diagnostikas sesiju ir veikta pareizi, ar pareiziem parametriem, kā nepieciešams.

ZIŅOJUMU FUNKCIJA

Saskaņā ar šo funkciju cilnes, jums būs iespēja redzēt pielāgojumus un korekcijas, kas ir iespējams par konkrētu transportlīdzekli bez transportlīdzekļa tuvumā. Kopā ar palīdzības tekstus kā vadlīnijas, jūs varat plānot un efektīvi savu darbu, pat ar sarežģītām situācijām.


  • Iepakojuma Svars: 1.0kg (2.20lb.)
  • Vienības Veids: gabals
  • Iepakojuma Lielums: 30cm x 15cm x 10cm (11.81in x 5.91in x 3.94in)

  • Aparatūras Versija: Viens tūkstotis četri simti divdesmit trīs
  • Zīmola Nosaukums: VD TCS CDP
  • Valodas: Hungarian,French,Italian,Greek,German,Polish,English,Spanish,Russian,Turkish,Finnish,Dutch,Swedish,Czech,Norwegian,Denish
  • Īpašas Pazīmes: Bluetooth
  • Programmatūras Versija: 2014.R2
  • Programmatūras Atjaunināšana: No
  • Vienuma Tips: Kods Lasītājiem & Scan Rīki