Ienākt Reģistrēties

produkts Detaļas

Mini Sadalītājs 1x8 SM SC APC PLC Šķiedras Sadalītāja bize redzes sadalītājs no 1 līdz 8 1310nm 1550nm 0,5 M 9mm šķiedras bize 0
Mini Sadalītājs 1x8 SM SC APC PLC Šķiedras Sadalītāja bize redzes sadalītājs no 1 līdz 8 1310nm 1550nm 0,5 M 9mm šķiedras bize 1
Mini Sadalītājs 1x8 SM SC APC PLC Šķiedras Sadalītāja bize redzes sadalītājs no 1 līdz 8 1310nm 1550nm 0,5 M 9mm šķiedras bize 2
Mini Sadalītājs 1x8 SM SC APC PLC Šķiedras Sadalītāja bize redzes sadalītājs no 1 līdz 8 1310nm 1550nm 0,5 M 9mm šķiedras bize 3

Mini Sadalītājs 1x8 SM SC APC PLC Šķiedras Sadalītāja bize redzes sadalītājs no 1 līdz 8 1310nm 1550nm 0,5 M 9mm šķiedras bize

€81.44

Tagi: šķiedras sadalītājs, sadalītāja 1x8, optiskā sadalītājs, Lēti šķiedras sadalītājs, Augstas Kvalitātes sadalītāja 1x8, Ķīna optisko sadalītāja Piegādātāju.

Daudzums

SKU: z40845

Singlemode G. 657A1 šķiedrvielu, 900µm ieejas/izejas, 1260-1650nm, ko galvenokārt izmanto šķiedru salaist slēgšanu, optiskā sadales kārba un nav nepieciešams, lai salaist jo PON sistēmu.

Plakana lightwave shēmas (PLC) splitter ir veids, optisko stūres vadības ierīce, kas ir izgatavoti izmantojot silīcija optisko waveguide tehnoloģiju, lai izplatītu optisko signālu no Centrālā Biroja (CO) uz vairāku pieņēmumu, atrašanās vietu.

Blockless PLC sadalītājs ir spēcīgāka šķiedras aizsardzību, nekā tukša šķiedras sadalītājs, kas ir miniaturization rezultāts kasetes sadalītāja. Tas galvenokārt tiek izmantots dažādu savienojumu un sadales kastes vai tīkla skapji. Produkta apraksts Pakete Stila Mini Moduļa Konfigurācijas Tips 1x8 Šķiedras Tips Singlemode G. 657A1 Savienotājs Tips SC/APC Šķiedras Diametrs 900µm Bize Garums 0,5 m Ievietošanas Zudumu ≤10.6 dB Atgriešanās Zaudējumu ≥50dB Zaudējumu Vienotību ≤1.0 dB Skaņas ≥55dB Polarizācijas Atkarīgas no Zaudējumu ≤0.3 dB Atkarīga no Temperatūras Zaudējumu ≤0.5 dB Atkarīgi no Viļņu garuma Zaudējumu ≤0.3 dB Darbības Joslas platums 1260~1650nm Darbības Temperatūra -40~85°C, Uzglabāšanas Temperatūras -40~85°C 1x8 Blockless PLC Sadalītāja, jo FTTH Risinājums

Blockless PLC splitter var integrēt vairākas funkcijas uz vienas mikroshēmas, lai ievērojami samazinātu izmēru un izmaksas. To plaši izmanto PON tīklu, lai saprastu, optiskā signāla jaudas pārvaldībai. Attēlā redzams 1X8 blockless PLC šķiedras sadalītājs ir savstarpēji savienoti ar GPON OLT un ONT, izmantojot optiskās šķiedras salaist slēgšanu.


  • Iepakojuma Lielums: 23cm x 23cm x 8cm (9.06in x 9.06in x 3.15in)
  • Iepakojuma Svars: 1.0kg (2.20lb.)
  • Vienības Veids: daudz (10 gabali/daudz)

  • Savienotājs: SC/APC 1 līdz 8
  • garums: 0.5 meter
  • Zīmola Nosaukums: SMTE
  • Modeļa Numurs: APC Sadalītājs
  • Stāvoklis: JAUNS
  • Saderīgs:
  • Savienotāja tips: SC/APC