Ienākt Reģistrēties

produkts Detaļas

Polimēru litija akumulatoru rūpnīcas tiešās pārdošanas tīra kobalta A 603030 550mah 3.7 V 0
Polimēru litija akumulatoru rūpnīcas tiešās pārdošanas tīra kobalta A 603030 550mah 3.7 V 1
Polimēru litija akumulatoru rūpnīcas tiešās pārdošanas tīra kobalta A 603030 550mah 3.7 V 2

Polimēru litija akumulatoru rūpnīcas tiešās pārdošanas tīra kobalta A 603030 550mah 3.7 V

€6.66 €4.53

Tagi: Litija akumulators, akumulators, akumulatoru fabrika, Lēti litija akumulators, Augstas Kvalitātes akumulatoru, Ķīnas bateriju rūpnīca, Piegādātāji.

Daudzums

SKU: z50375

atribūts: Atribūta vērtība

Labdien! Cienījamie klienti,

Mēs visi polimēru akumulators var tikt pielāgota, lai jūs,

Jums tikai nepieciešams, lai nodrošinātu akumulatora garums * platums * biezums, mēs varam pielāgot, lai jūs,

Ja nepieciešams, pielāgot, lūdzu, sazinieties ar mūsu darbiniekiem,

Mēs dos jums visvairāk apmierinošu atbildi!

paldies

zīmola Grādu enerģētikas Modelis 603030 550mah Nominālā jauda 550 (MAH) Standarta spriegums 3,7 V (V) Apstrāde, pielāgošana jā Lādēšanas strāvas 0.5 A) Ārējais izmērs 6*30*30 (mm) attiecīgā tipa MP3 Piemērota produkta modeļa 603030 Baterijas tips litija Polimēru akumulators Kontūra dimensija 6*30*30 Lādētājs jā, Standarta jauda 550mah Tekstūru materiāls litija Polimēru akumulators preces nosaukums litija baterijas Uzlādes spriegums 4,2 V Uzglabāšanas temperatūra Normālā atmosfēras temperatūra darba temperatūra Normālā atmosfēras temperatūra piemērošanas Joma Elektronisko produktu Minimālās jaudas, 540mah Glabāšanas laiks 12 Elektriskā core Valsts standarta standarta Izejošais spriegums 3,7 V, Vai, lai uzlādētu uzlādējamos Nominālā jauda 550 Ma

Akumulatora Specifikācija

Tips: litija jonu polimēru (elektriskās core metināšanas aizsardzības pārvalde metināšanas līnija paketes augstas temperatūras plastmasas)

Nominālais spriegums: 3.7 V-4,2 V

Ražotājs: Shenzhen Sheng Energy Co. Ltd.

Līdz darba spriegums: 2.75 V

Uzlādes vide: 0-45 grādu

Cikla dzīves: 500 reizes (0.2 C izlādi, 0.2 C maksas. Temperatūra 23 grādi)

Īpašības litija polimēru akumulators: gaismas svars, liels blīvums, augsta enerģētikas, augstas drošības, vides aizsardzības, ilgu mūžu

Aizsardzības padome veids: aizsardzības virs uzlāde, aizsardzība vairāk izdalījumi (kas ir, dubultā aizsardzība)

Maksas ierobežojums spriegums: 4,2 V

Izplūdes vidē: -20-55 grādu

Uzglabāšanas vide: 0 - 50 grādiem

Jo īpaši, visus testus šajā standartā tiek veiktas saskaņā ar šādiem nosacījumiem:

Temperatūra: 20 5 grādiem C; mitrums: 60 15%RH

Jautājumi, kam nepieciešama uzmanība

1, akumulatora lietošanā bijušo, vai pēc pirmās lietošanas glabāšanu ir jāmaksā.

2, neļaujiet akumulatora ārkārtas vidi, piemēram, zema temperatūra, dziļums apgrozībā, vai bieži vien vairāk nekā maksas.

3, ja uzglabā vēsā, sausā vietā.

Akumulators ir nodrošināti ar aizsardzības plāksni, kas ir funkcijas, novēršot vairāk nekā uzlāde, vairāk nekā izkraušana, salīdzinot ar pašreizējo, īssavienojums, utt..

Šis produkts ir galvenokārt piemēro, lai mobilo sakaru avārijas elektroapgādi, MP3, mobilie skaļruņi, mikrofons, Navigator (GPS), mobilo tālruņu, rotaļlietas un citas elektroniskās ierīces.

Aizsardzības pārvalde parametri

Darba strāva: 1,5 A

Pašreizējo ierobežojot aizsardzība: 2~3A

Vairāk nekā maksas ierobežojums: 4.2+/-0.05 V

Vairāk nekā novadīšanas limits spiediens: 2.9+/-0.10 V

* jaudai aizsardzības plāksne ir nedaudz mazāk nekā nominālā elektriskā core, jo vairāk noslēgšana aizsardzības plāksne.

Paturiet uzglabāšana

Lai nodrošinātu, ka akumulators saglabā spēju līmenī, piedāvāto bateriju un akumulatoru -20~35 ° C Uzglabāšanas, zems mitruma līmenis, kas nav kodīgas gāzes apstākļos, Akumulatoru, lai izvairītos no augsta temperatūra vai arī liels mitrums, uzglabāšanas, pretējā gadījumā tas novedīs pie akumulatoru noplūdes, rūsas, un zemu jaudu. Ilgu uzglabāšanas termiņu būs iespējams samazināt akumulatora jaudu un akumulatoru, un nepieciešamību 1-3 uzlādēšanas / Izlādēšanas ciklu, lai sasniegtu maksimālo novadīšanas jaudu. Akumulatoru būtu iespējams uzlādēt un izlādēt reizi trijos mēnešos.

Brīdinājums: Apgrieztās nav pieļaujams, ka akumulatoru nedrīkst būt pieslēgti atbilstoši polaritātei precīzi, un nevar būt pretēja. Īsslēguma nav atļauts, pretējā gadījumā tas radīs neatgriezeniskus bojājumus. Akumulatoru nevar izmantot ierobežojumu nosacījumiem, piemēram,: robežtemperatūras, dziļi cikls, ekstrēms vairāk nekā uzlādes un vairāk atbildības. Glabājiet akumulatoru vēsā, sausā vietā. Ja liels skaits akumulatori tiek uzglabāti vai nosūtīti, akumulators ir jāveic vispirms. Nav tieši bateriju lodēšanai. Ja akumulators parādās troksnis, augsta temperatūra, noplūdes un citas ārkārtas situācijas, lūdzu, nekavējoties pārtrauciet. Nelieciet uguns vai mēģināt neizjauciet akumulatoru. Akumulators var uzliesmot vai radīt kaitīgas vielas. Nav atļauts izmantot veco bateriju vai izmantot pusi no akumulatora ar jaunu akumulatoru, citādi tas būs izlāde. Ārējā apvalkā un ārējā apvalka caurule akumulatora noņemšanas. Akumulators nav atļauts ievietot ūdens.

Jautājumi, kam nepieciešama uzmanība Akumulatoram jābūt pilnībā uzlādētam pirms lietošanas. Uzlādes metode, saskaņā ar tehnisko specifikāciju, mūsu. Maksas, izmantojot atbilstošo lādētāja. Akumulators būtu jāizvairās izmantot noslēgta, jānodrošina piemērots ventilācijas ierīci, akumulatoru, citādi var radīt ūdeņraža, gadījumā, ja aizdegšanās punkts izraisīs sprādzienu. Don\\'t mēģināt tikt akumulatora atšķiršanu vai lācis, ekstrūzija un sadursmes, var izraisīt baterijas drudzis, dedzināšana no sārmu elektrolītu sabojās ādu un acīm var ēst arī drēbes. Akumulators jātur prom no bērna, ja norīts, nekavējoties sazinieties ar ārstu, lai risinātu ar. Kad akumulators netiek izmantots, tas jāizņem no ierīces. Kad pirmo reizi izmantojot jaunu bateriju vai ilgtermiņa uzglabāšanu, lietošanu, pirms ir nepieciešams, lai būtu piepildīta ar elektrību. Kad akumulators ir karsts, neaiztieciet to, līdz tas atdziest. Ja akumulators tiek lietots, ir konstatēts, ka enerģiju, ir jāizslēdz, kad enerģija tiek samazināta, lai izvairītos no pārmērīgas izlādes. Kad jūs izvelciet akumulators, jums nevajadzētu turēt bateriju un nevar būt vads. Pēc tam, kad akumulators tiek lietots, ja akumulators ir karsts, tas var likt tādā vietā, kur nav tiešas saules gaismas, lai atdzist, pirms uzlādes vēlreiz.


 • Iepakojuma Svars: 0.2kg (0.44lb.)
 • Iepakojuma Lielums: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
 • Vienības Veids: gabals

 • Nominālā Jauda: MAH
 • Akumulatora Nomaiņa: Jā
 • Komplektā: Komplektā 1
 • Nominālais Spriegums: 3.7 V
 • Veids: Li-polymer
 • Standarta Spriegums: 3.7 V)
 • Zīmola Nosaukums: Litru enerģijas akumulators
 • Izmērs: According to the pictures of cell size
 • Baterijas Tips: Litija akumulators
 • Apstrādes pielāgošana: Jā
 • Iestatīt Tipu: Baterijas Tikai
 • Lādēšanas strāvas: 2 (A)
 • Tipa: Mp3
 • Akumulatoru Skaits: 1
 • Produktu Sertifikācija: Citi
 • Modeļa Numurs: Litru enerģijas akumulators
 • Piemērots produkts modelis: mini skaļrunis

Alex 80

2017-10-19

Good

Gotich12

2018-04-10

not соотвецтвует capacity