Ienākt Reģistrēties

produkts Detaļas

FTTH mini kabeļtelevīzijas optiskās šķiedras gala mezglu uztvērējs 0
FTTH mini kabeļtelevīzijas optiskās šķiedras gala mezglu uztvērējs 1
FTTH mini kabeļtelevīzijas optiskās šķiedras gala mezglu uztvērējs 2
FTTH mini kabeļtelevīzijas optiskās šķiedras gala mezglu uztvērējs 3
FTTH mini kabeļtelevīzijas optiskās šķiedras gala mezglu uztvērējs 4

FTTH mini kabeļtelevīzijas optiskās šķiedras gala mezglu uztvērējs

€8.06 €8.17

Tagi: optiskās šķiedras izbeigšana, optiskais terminālis, Optiskās Šķiedras, Lēti optisko šķiedru izbeigšana, Augstas Kvalitātes optiskā termināļa, Ķīna optisko šķiedru Piegādātāju.

Daudzums

SKU: z52167

FTTH mini kabeļtelevīzijas PASĪVĀS optiskās šķiedras gala mezglu uztvērējs 1.Produkta Apraksts

XW-17OPT02 stila FTTH optisko uztvērēju, ir mājas optisko uztvērēju ēdināšanas galvenais mērķis ir attīstīt optisko piekļuves un piemērots FTTH (fiber mājās) optiskās šķiedras tīkla lietotājiem piekļuvi beigām. Analogās vai ciparu, lai mājās var izmantot kopā ONU vai EOC sasniegtu triple play.

2.Produkta Funkcijas

1. Papildu alumīnija māja ar labu siltuma Izkliedi

2. SC/APC, vai SC/UPC optisko savienotāju, sieviete vai metriskā RF interfeiss

3. Pilna GaAs MMIC piemērošanu, ar zemu trokšņu līmeni. Ciparu signāls ir saņemts-18dBm zemākajā un analoģijas signālu -9dBm zemākais.

4. AGC kontroles diapazons: 0~-9dBm, produkcijas līmeni saglabātu nemainīgu.

5. Zems elektroenerģijas patēriņš, augstas efektivitātes slēdzi, enerģijas, var pārliecināties, augsta drošums un stabilitāte ir strāvas padeve. Strāvas patēriņš mazāks par 2W. Tā pieņem optisko atklāt shēmu.

6. Daudzpakāpju anti-pērkons ierīces (TELEVIZORI pārejas slāpēšanas diode), stingri anti-pērkons sistēma, lai garantētu drošu iekārtas

7. Iebūvēts WDM,vienas šķiedras, lai mājas (1490/1310/1550nm) triple-play programma var tikt realizēta.

8. Iebūvēts izolatoru var sadalīt divās optiskie viļņi (1490nm un 1310nm)

9. Izejas iegūt regulēšana (0~18 db),izejas līmenis >80dBuV.To var saprast, elektroenerģijas padeve 5V ieejas ostā barošanai.

10. Divas izejas. 3 . Tehniskie parametri

Tehniskie Dati

XW-17OPT02

Viļņa

1100~1600nm&1550nm

Optiskās ieejas jauda

0dBm~-10dBm(analogais) 0dBm~--18dBm(digital)

Atgriešanās zaudējumu

>45dB

Optiskā pieslēgvieta

FC/APC&SC/APC FC/PC&SC/PC

Joslas platums

40~862&1006MHz

Seklums

±[email protected]~862MHz&1006MHz

Radiofrekvences (Rf) izejas pārdomas

[email protected]~550MHz ≥ [email protected]~860&1006MHz

Izejas līmeņa kontrole

0~18 db

Izejas līmenis

>80dBuV(AGC: @-9~+0dBm)

Izejas ports

1

Izejošā pretestība

75 Ω

AGC diapazons

-15dBm~-6dBm&-12dBm~-3dBm&-9dBm~0dBm

CNR

≥51dB

CTB

≥65dB

CSO

≥62dB

Barošanas spriegums

DC5V

Adapteris spriegums

AC220V

Iekšējais spriegums

DC5V

Darba temperatūra

-25℃~+45℃

Patēriņš

Produkta izmērs

67*66*23mm

Lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi.

+86-15305338423


  • Iepakojuma Svars: 0.5kg (1.10lb.)
  • Iepakojuma Lielums: 15cm x 10cm x 6cm (5.91in x 3.94in x 2.36in)
  • Vienības Veids: gabals

  • Modeļa Numurs: XW-17OPT02
  • Viļņa: 1260-1620nm
  • Optiskās ieejas jauda: -18~+2dBm
  • Pieteikums: HFC&KABEĻTELEVĪZIJAS&FTTX
  • Strāvas Adapteris: DC5V
  • Nosaukums : FTTH mini kabeļtelevīzijas optiskās šķiedras gala mezglu uztvērējs
  • Garantijas laiks: 1 gads
  • Joslas platums: 45-862MHz/1000MHz
  • Optiskā pieslēgvieta: SCAPC & SCUPC&FC/APC
  • RF izejas ports: 2 porti
  • AGC diapazons: 0~-7dBm
  • Zīmola Nosaukums: WANSHUOELECTRONICEQUIPMENT