Ienākt Reģistrēties

produkts Detaļas

BEZMAKSAS PIEGĀDE 16 viedo bezvadu releja slēdzis tālvadības WIFI modulis Mobilo telefonu termināla kontroles 0
BEZMAKSAS PIEGĀDE 16 viedo bezvadu releja slēdzis tālvadības WIFI modulis Mobilo telefonu termināla kontroles 1

BEZMAKSAS PIEGĀDE 16 viedo bezvadu releja slēdzis tālvadības WIFI modulis Mobilo telefonu termināla kontroles

€42.78

Tagi: tālrunis ķēdes, kontroles mazgāšana, tālrunis vadības programmatūra, Lēti tālrunis ķēdes, Augstas Kvalitātes kontrole, mazgāšana, Ķīnas tālruņu vadības programmatūras Piegādātājiem.

Daudzums

SKU: z53692

Viens pārskats

HLK-SW16 ir tālvadības pults terminālis hilintech elektronisko jaunu profesionālu , ir apziņa, TCP caur vārtiem, un nosaka saziņas savienojums ar attālo ierīces , tas var "t modificēt sākotnējo paziņojumu protokolu, realizācija, tīkla klientu un iekārtas, kas tieši saistītas , saglabājiet attīstības ciklu , uzlabotu lietotāju pieredzi . Salīdzinājumā ar tradicionālo dinamisku domēna nosaukumu plus router portu kartēšanu režīmā , ir nesalīdzināmas pārākumu, novēršot nepieciešamību lietotāja piemērot dinamisku domēna nosaukumu , darīt to darbību uz router portu kartēšanu bieži, veikt iekārtu, lai sasniegtu plug and play efektu .

Viedā tīkla slēdzi, kas ir sava veida var būt savienots ar Ethernet lai sasniegtu tālvadības pulti , saprātīga maiņa . To var ne tikai saprast, ar manuālo slēdzi, un, vienkāršu kontroli , arī var sasniegt laika kontroles konfigurēšana, tīkla , ir lēts tālvadības slēdzis .

Abas , produkta īpašības

Izmantojot datoru vai mobilo tālruni, izmantojot reālā laika tālvadības slēdzi .

Attālums var iet uz IP adresi vai domēna nosaukumu piekļuvi .

Vairāk stabilu izejas optocoupler izolācija .

Laiks noteikšanas funkcija , kas izveidota regulāras pārbaudes funkciju , apskatīt katra ierīce darbojas pareizi , savlaicīgi atklāt , precīza pozicionēšana .

Kartes režīms funkciju , varat uzstādīt, kontroles lapas karte, stabs, lampas, vai elektriskās iekārtas uz kartes, reālā laikā redzēt lampas atvēršanas un ārpus valsts, vai stick jūdzi .

Izmantojot datora programmatūru, kas katram iestatījumus katram tīkla saprātīga slēdzis slēdzis slēdža funkcija , lai nodrošinātu bezsaistes darbību .

Laiks noteikšanas funkcija , kas izveidota regulāras pārbaudes funkciju , apskatīt katra ierīce darbojas pareizi , savlaicīgi atklāt , precīza pozicionēšana .

Releja stāvokļa kontroles funkcija ; restartējiet ierīci, releja slēdzis ostas statusu, lai saglabātu .

Atveriet saziņas protokolu, testēšana programmatūras pirmkodu , lai atvieglotu klientiem izstrādāt divas reizes ;

Trīs , produkta parametri

Ieejas spriegums: 5V

Ieejas strāva: 2A

Ieejas un izejas : 16 izejas

Noklusējuma IP:192.168.16.254

Noklusējuma portu skaits : 8080

Tīkla series : nav ierobežojuma

Offline taimeris : 128

Četri , pieteikumu

Inteliģentās Mājas Iekārtojuma centralizētu pārvaldību , viesnīcās , iepirkšanās centri , kafejnīcas , augu Cara LABI, laika vadība , biroja , veikala uzņēmumi , rūpniecisko iekārtu , pārbaudes ierīces, jaudas kontrole , pazemes cauruļvadiem , kalnrūpniecības iekārtas , datoru telpa , ielas lampas vadība .


  • Iepakojuma Lielums: 5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)
  • Iepakojuma Svars: 0.6kg (1.32lb.)
  • Vienības Veids: gabals

  • Test4: 2
  • Zīmola Nosaukums: BETTERSHENGSUN
  • Test1: 2