Ienākt Reģistrēties

produkts Detaļas

Jaunu GLC-LH-SM Cisco Saderīgu 1000Base-LX 10km SFP modulis Transīvers 0

Jaunu GLC-LH-SM Cisco Saderīgu 1000Base-LX 10km SFP modulis Transīvers

€12.34

Tagi: sfp modulis transīvers, vm transīvers, cisco sfp modulis, Lēti sfp modulis transīvers, Augstas Kvalitātes sfp transīvers, Ķīna cisco sfp modulis Piegādātāji.

Daudzums

SKU: z59789

Jaunu GLC-LH-SM Cisco Saderīgu 1000Base-LX 10km SFP modulis Transīvers

100% saderīgs,Pārbaudītas labā stāvoklī garantēta

Augstas kvalitātes ar CE&FCC sertifikātu,1 Gads nomaiņa un 3 Gadu garantija.

Telekomunikāciju klases kvalitāti,konkurētspējīgu cenu, tikai 10%-20% no orignal savu cenu

Produkta Stāvoklis

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes SFP(mini-GBIC) radiostacija modulis, kas ir 100% saderīgas ar orignal tiem, var pilnībā uzticēties jūsu visprasīgāko LAN/WLAN programmu,balss projektu, vai tīkla izvēršanai, visi produktu pārvadāt 3 gadu garantija, un dzīves laikā tehnisko atbalstu.

Kuģniecības Mēs kuģis visus objektus visā pasaulē bez maksas, izmantojot ekonomikas piegāde. Visiem importētājiem nodevām un nodokļiem ir atbildīgs pircējs. Vienumi ir nosūtīti uz pircēja apstiprināts adrese no pirmdienas līdz piektdienai (nedēļas Nogale& Brīvdienu izslēgts), lūdzu, Lūdzu, pārbaudiet savu piegādes adresi uzmanīgi, pirms norēķināšanās. Ja jūs vēlaties mainīt adresi, pls, lūdzu sazinieties ar mums,Citādi, visas pārmaiņas informāciju var neņemt vērā, kad nosūtīts

PIEZĪME :

Vienums tiks nosūtīti no HK;

Kuģniecības laiks svārstās no 3 līdz 25 darba dienas:

ASV/Galvenā Europeancountries------10~15working dienas

Citām valstīm------15~25working dienas

Steidzamu pieprasījumu,pls veida izvēlēties express, piemēram, DHL,UPS,Fedex, un tā tālāk.

Tāpēc, ka sarakstā, ko ierobežojumus, mums nav, augšupielādēt dažādus objektus.

Vairumpircējiem Lūdzu, Sazinieties ar mums Pirms Solīšanas! ! ! ! ! ! ! !

Garantija un Atgriešana Mēs nodrošinām 1 gada, nomaiņa un 3 gadu garantijas apkope. Mūsu garantija neattiecas uz ļaunprātīgu izmantošanu, fizisko kaitējumu, ūdens bojājumu, nozaudēšanu vai zādzību. Visiem pirkumiem, kas var atdot atpakaļ within14 dienu laikā no dienas, kad iegādi par pilnu kompensāciju vai maiņas. Visiem produktiem ir jābūt to sākotnējā stāvoklī. Preces, kas ir bojātas vai trūkst detaļu netiek atgriezta

Sazinieties ar Mums, Mēs ceram, ka jums ir apmierināti ar mūsu produktu un pakalpojumu un savukārt atalgot mūs ar piecu zvaigžņu vērtējumu. Jūsu pozitīvas atsauksmes, būs liels encourgement mums turpmākajā darbā. Ja jums ir daži vērtīgi ieteikumi vai kādas problēmas ar mūsu objektus vai piegādi. Mēs pieprasām nekavējoties sazinieties ar mums, pirms jūs sniedzat mums, neitrāla vai negatīva atgriezeniskā saite. Mums būs atbildes uz jebkuru jautājumu, 24 stundu laikā (izņemot nedēļas Nogales un Brīvdienas ). Pēc tam, mēs centīsimies mūsu labāko, lai atrisinātu problēmu ASAP.

Par Mums Laipni lūdzam mūsu Zilbe.lv veikalā! Dibināta 2008. gadā, Shenzhen EB-LINK technologies Co., Sia ir vadošais ražotājs, kas piedāvā fiber optisko transceivers,fiber optic patch auklas un optisko iekārtu.Tās produkti ir piegādāti uz jomām, kas no Ķīnas uz visas pasaules, Mēs esam jauna pārdevējs Zilbe.lv, tomēr, ar mūsu lielo komandu, primāro enerģijas avotu, mēs piedāvājam labāku un labāku kvalitāti, Konkurētspējīgu cenu, un piesardzīgs pakalpojumu.


  • Iepakojuma Svars: 0.2kg (0.44lb.)
  • Iepakojuma Lielums: 11cm x 7cm x 3cm (4.33in x 2.76in x 1.18in)
  • Vienības Veids: gabals

  • Izcelsmes vieta: Guangdong Ķīna (Mainland)
  • Savienotājs: Duplex LC
  • Datu pārraides ātrums: 1,25 G
  • Viļņa: 1310nm
  • Zīmola Nosaukums: EB-LINK
  • Modeļa Numurs: GLC-LH-SM
  • Kabeļa tips: Singlemode
  • Iepakojums: VM
  • Attālums: 10KM