Ienākt Reģistrēties

produkts Detaļas

Polimēru litija baterija, rūpnieciski ražoti 3,7 V elektronisko maska portatīvo respiratoru SGR115 CI 332433 3,7 V

Polimēru litija baterija, rūpnieciski ražoti 3,7 V elektronisko maska portatīvo respiratoru SGR115 CI 332433 3,7 V" tas ir 33*24*33 210mah

€6.33 €4.88

Tagi: Litija akumulators, 3, 7 V akumulators, ci 3, Lēti litija akumulators, Augstas Kvalitātes 3, 7 v akumulators, Ķīnā ci Piegādātāji 3.

Daudzums

SKU: z62950

USD 7.22 USD 16.55 USD 10.99 USD 9.50 USD 5.20 USD 8.99 USD 5.20 USD 6.80-29.50 USD 11.00 USD 6.22 USD 7.32 USD 6.78 USD 6.99 USD 9.93 USD 9.50 USD 19.50 USD 6.65 USD 9.99 USD 11.20 USD 8.88

zīmola Grādu enerģētikas Modelis 33*24*33 Nominālā jauda 240 (MAH) Standarta spriegums 3.7 (V) Apstrāde, pielāgošana jā Lādēšanas strāvas 2.4 A) Ārējais izmērs 33*24*33 Produkta sertifikācijas UL Baterijas tips litija Polimēru akumulators Kontūra dimensiju 332433 Lādētājs jā, Standarta jauda 210 Ma Tekstūru materiāls Litija kobalta oksīda preces nosaukums litija Polimēru akumulatora Uzlādes spriegums 4,2 V Uzglabāšanas temperatūra Normālā atmosfēras temperatūra darba temperatūra Normālā atmosfēras temperatūra Minimālā jauda 229mAh Glabāšanas laiks 12 Elektriskā core Valsts standarta standarta Izejošā sprieguma 3.7, Vai, lai uzlādētu uzlādējamos Nominālā jauda 220mAH tipa Elektronisko produktu

Akumulatora Specifikācija

Tips: litija jonu polimēru (elektriskās core metināšanas aizsardzības pārvalde metināšanas līnija paketes augstas temperatūras plastmasas)

Nominālais spriegums: 3.7 V-4,2 V

Ražotājs: Shenzhen Sheng Energy Co. Ltd.

Līdz darba spriegums: 2.75 V

Uzlādes vide: 0-45 grādu

Cikla dzīves: 500 reizes (0.2 C izlādi, 0.2 C maksas. Temperatūra 23 grādi)

Īpašības litija polimēru akumulators: gaismas svars, liels blīvums, augsta enerģētikas, augstas drošības, vides aizsardzības, ilgu mūžu

Aizsardzības padome veids: aizsardzības virs uzlāde, aizsardzība vairāk izdalījumi (kas ir, dubultā aizsardzība)

Maksas ierobežojums spriegums: 4,2 V

Izplūdes vidē: -20-55 grādu

Uzglabāšanas vide: 0 - 50 grādiem

Jo īpaši, visus testus šajā standartā tiek veiktas saskaņā ar šādiem nosacījumiem:

Temperatūra: 20± 5 ° C; mitrums: 60± 15%RH

Jautājumi, kam nepieciešama uzmanība

1, akumulatora lietošanā bijušo, vai pēc pirmās lietošanas glabāšanu ir jāmaksā.

2, neļaujiet akumulatora ārkārtas vidi, piemēram, zema temperatūra, dziļums apgrozībā, vai bieži vien vairāk nekā maksas.

3, ja uzglabā vēsā, sausā vietā.

Akumulators ir nodrošināti ar aizsardzības plāksni, kas ir funkcijas, novēršot vairāk nekā uzlāde, vairāk nekā izkraušana, salīdzinot ar pašreizējo, īssavienojums, utt..

Šis produkts ir galvenokārt piemēro, lai mobilo sakaru avārijas elektroapgādi, MP3, mobilie skaļruņi, mikrofons, Navigator (GPS), mobilo tālruņu, rotaļlietas un citas elektroniskās ierīces.

Aizsardzības pārvalde parametri

Darba strāva: 1,5 A

Pašreizējo ierobežojot aizsardzība: 2~3A

Vairāk nekā maksas ierobežojums: 4.2+/-0.05 V

Vairāk nekā novadīšanas limits spiediens: 2.9+/-0.10 V

* jaudai aizsardzības plāksne ir nedaudz mazāk nekā nominālā elektriskā core, jo vairāk noslēgšana aizsardzības plāksne.

Paturiet uzglabāšana

Lai nodrošinātu, ka akumulators saglabā spēju līmenī, piedāvāto bateriju un akumulatoru -20~35 ° C Uzglabāšanas, zems mitruma līmenis, kas nav kodīgas gāzes apstākļos, Akumulatoru, lai izvairītos no augsta temperatūra vai arī liels mitrums, uzglabāšanas, pretējā gadījumā tas novedīs pie akumulatoru noplūdes, rūsas, un zemu jaudu. Ilgu uzglabāšanas termiņu būs iespējams samazināt akumulatora jaudu un akumulatoru, un nepieciešamību 1-3 uzlādēšanas / Izlādēšanas ciklu, lai sasniegtu maksimālo novadīšanas jaudu. Akumulatoru būtu iespējams uzlādēt un izlādēt reizi trijos mēnešos.

Brīdinājums: Apgrieztās nav pieļaujams, ka akumulatoru nedrīkst būt pieslēgti atbilstoši polaritātei precīzi, un nevar būt pretēja. Īsslēguma nav atļauts, pretējā gadījumā tas radīs neatgriezeniskus bojājumus. Akumulatoru nevar izmantot ierobežojumu nosacījumiem, piemēram,: robežtemperatūras, dziļi cikls, ekstrēms vairāk nekā uzlādes un vairāk atbildības. Glabājiet akumulatoru vēsā, sausā vietā. Ja liels skaits akumulatori tiek uzglabāti vai nosūtīti, akumulators ir jāveic vispirms. Nav tieši bateriju lodēšanai. Ja akumulators parādās troksnis, augsta temperatūra, noplūdes un citas ārkārtas situācijas, lūdzu, nekavējoties pārtrauciet. Nelieciet uguns vai mēģināt neizjauciet akumulatoru. Akumulators var uzliesmot vai radīt kaitīgas vielas. Nav atļauts izmantot veco bateriju vai izmantot pusi no akumulatora ar jaunu akumulatoru, citādi tas būs izlāde. Ārējā apvalkā un ārējā apvalka caurule akumulatora noņemšanas. Akumulators nav atļauts ievietot ūdens.

Jautājumi, kam nepieciešama uzmanība Akumulatoram jābūt pilnībā uzlādētam pirms lietošanas. Uzlādes metode, saskaņā ar tehnisko specifikāciju, mūsu. Maksas, izmantojot atbilstošo lādētāja. Akumulators būtu jāizvairās izmantot noslēgta, jānodrošina piemērots ventilācijas ierīci, akumulatoru, citādi var radīt ūdeņraža, gadījumā, ja aizdegšanās punkts izraisīs sprādzienu. Necenšaties būt akumulatora atšķiršanu vai lācis, ekstrūzija un sadursmes, var izraisīt baterijas drudzis, dedzināšana no sārmu elektrolītu sabojās ādu un acīm var ēst arī drēbes. Akumulators jātur prom no bērna, ja norīts, nekavējoties sazinieties ar ārstu, lai risinātu ar. Kad akumulators netiek izmantots, tas jāizņem no ierīces. Kad pirmo reizi izmantojot jaunu bateriju vai ilgtermiņa uzglabāšanu, lietošanu, pirms ir nepieciešams, lai būtu piepildīta ar elektrību. Kad akumulators ir karsts, neaiztieciet to, līdz tas atdziest. Ja akumulators tiek lietots, ir konstatēts, ka enerģiju, ir jāizslēdz, kad enerģija tiek samazināta, lai izvairītos no pārmērīgas izlādes. Kad jūs izvelciet akumulators, jums nevajadzētu turēt bateriju un nevar būt vads. Pēc tam, kad akumulators tiek lietots, ja akumulators ir karsts, tas var likt tādā vietā, kur nav tiešas saules gaismas, lai atdzist, pirms uzlādes vēlreiz.


 • Iepakojuma Lielums: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
 • Iepakojuma Svars: 0.2kg (0.44lb.)
 • Vienības Veids: gabals

 • Lādēšanas strāvas: 2 (A)
 • Piemērots produkts modelis: mini skaļrunis
 • Apstrādes pielāgošana: Jā
 • Tipa: Mp3
 • Izmērs: 33*24*33
 • Komplektā: Komplektā 1
 • Produktu Sertifikācija: Citi
 • Atribūts: Atribūta vērtība
 • Veids: Li-polymer
 • Standarta Spriegums: 3.7 V)
 • Nominālā Jauda: <700mAh
 • Iestatīt Tipu: Baterijas Tikai
 • Akumulatoru Skaits: 1
 • Baterijas Tips: Litija akumulators
 • Modeļa Numurs: 33*24*33
 • Akumulatora Nomaiņa: Jā
 • Zīmola Nosaukums: Litru enerģijas akumulators