Ienākt Reģistrēties

produkts Detaļas

2 skaņdarbi/daudz 1,25 G Fiber SFP Media Converter,10/100/100M Fiber SFP Media Converter, Ārēju PSU LC 0
2 skaņdarbi/daudz 1,25 G Fiber SFP Media Converter,10/100/100M Fiber SFP Media Converter, Ārēju PSU LC 1
2 skaņdarbi/daudz 1,25 G Fiber SFP Media Converter,10/100/100M Fiber SFP Media Converter, Ārēju PSU LC 2
2 skaņdarbi/daudz 1,25 G Fiber SFP Media Converter,10/100/100M Fiber SFP Media Converter, Ārēju PSU LC 3
2 skaņdarbi/daudz 1,25 G Fiber SFP Media Converter,10/100/100M Fiber SFP Media Converter, Ārēju PSU LC 4
2 skaņdarbi/daudz 1,25 G Fiber SFP Media Converter,10/100/100M Fiber SFP Media Converter, Ārēju PSU LC 5

2 skaņdarbi/daudz 1,25 G Fiber SFP Media Converter,10/100/100M Fiber SFP Media Converter, Ārēju PSU LC

€32.90

Tagi: media converter, šķiedras media converter, šķiedras media, Lēti media converter, Augstas Kvalitātes šķiedras media converter, Ķīna šķiedras mediju Piegādātāji.

Daudzums

SKU: z69489

VM 10/100/1000M Šķiedras Media Converter

Apskats:

JYT-G803 sērijas Gigabit Ethernet fiber SFP media konvertori, kas mazinātu plaisu starp varu un šķiedras infrastruktūru. VM šķiedras media konvertori, kas ir paredzēts, lai maksimāli ērtības šķiedrvielu, lai vara Ethernet konvertēšanas lietojumprogrammas, kas prasa elastību pārraides ātrumu, darba attālumus un optisko tīklu veidi, kas var tikt realizēta ar vienkārši mainot hot-plug-and-play vienreizējais maksājums (vm).

Pieteikumi

· Telekomunikāciju Tīkli

· Skolās, Birojos, CyberBars

Funkcijas:

· Augsta elastība ar karstā plug-and-play SFP

· 1600byte super datu pakešu pārraides

· Full duplex-plūsmas kontroles, pusduplekso-atpakaļ spiediens

· Saites, vaina iet caur (LFPT)

· Pilna izvietotas gaismas Diodes, kas norāda, jaudas un tīkla statuss

Specifikācijas:

Standarta

IEEE802.3 (10BASE-T), IEEE802.3u 100BASE-TX/FX (Fast-Ethernet),

IEE802.3z 1000BASE- -SX/LX(Gigabit Ethernet), IEEE802.3x (Plūsmas Kontroli), IEEE802.1c, IEEE802.1p QoS, IEEE802.1d Spanning Tree

10/100/1000BASE-T

STP vai UTP Kategorijas 5/5e/6 kabeļu (Maks. 100m)

VM

SX, LX, EX, ZX, EZX, un Bi-Di optisko transceivers ir pieejams

Konversijas Režīmā / Aizkaves Laiks

Veikals-un-uz Priekšu

Plūsmas kontrole

Pilna dupleksa-plūsmas kontroles, pusduplekso-atpakaļ spiediens

RJ-45 Ports

Auto-MDI/MDIX

Šķiedras Savienotājs

LC (duplex), LC/SC, (simplex)

Viļņa

1310/1550nm

Izmēri

70mm(W) x 93mm(D) x 26mm(H)

Svars

Neto svars : 0.16 kg, Bruto svars : 0.42 kg

Ieejas Spriegums

DC 5V1A ar Ārējās barošanas adapteri

Strāvas Patēriņš

MTBF

50000 stundas

GAR

MAC Adrešu Tabula

1K

Bufera Izmērs

1M

Darbības Temperatūra

0~50

Uzglabāšanas Temperatūra

-40~70

Uzglabāšanas Mitrums

5%~90% non-condescending

MAKSĀJUMA

1. Mēs varam pieņemt maksājumus caur Darījuma, Western Union un T/T. labākais veids ir tiešs tiešsaistes maksājumu,jūs varat izvēlēties pats. Ja vēlaties izmantot citu maksāšanas noteikumiem, lūdzu, dariet mums to zināmu pirms, kad jūs pasūtīt.

2. Pilns maksājums jāveic 7 dienu laikā pēc izvietojot savu pasūtījumu, vai pasūtījumu, būs spēkā neesošu vai anulēta ar sistēmu.

3. Pārliecinieties, ka jums ir veikuši jebkādu detalizētu informāciju, piemēram, kontaktpersona, adrese, pasta indekss un tālruņa numurs, aizpildot pircēja informācija.

SŪTĪJUMU

1. Mēs nosūtīsim preces 5 darba dienu laikā pēc pilnas apmaksas apstiprināts.

2. Mēs varam sniegt starptautisko pārvadājumu pakalpojumus:

Ķīnas ziņu Gaisa Pasts, HK Post Gaisa Pasts, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Noklusējuma ceļš ir ar China post air mail un HK post gaisa pastu.

3. Pircējs ir atbildīgs insurrance, problēmām un bojājumiem, ko izraisa kuģu satiksmi, piemēram, nelaimes gadījumu, aizkavēšanos vai citiem jautājumiem. Bez tam, mēs neesam atbildīgi par jebkādiem muitas nodokļiem vai ievedmuitas nodokļa, šīs maksas nav iekļautas objekta cena un piegādes izmaksas.

GARANTIJAS UN GARANTIJAS

1. Visas preces, kas tiek pārbaudīti, pirms nosūtīšanas. gadījumā, ja neesat apmierināts ar preci, jūs varat valūtas posteņiem 7 dienu laikā un jums ir jāsazinās ar mums 24 stundu laikā pēc saņemšanas objektus.

2. Kuģniecības un pārkraušanas maksa netiek atgriezta un klients ir atbildīgs par visiem maksājumiem, kas atgriežas un reshipping.

3. Visu atpakaļ posteņi jābūt tā sākotnējiem nosacījumiem, tostarp lodziņā un aksesuāri. Mākslīgo defekti nav garantēta, piemēram, bojātas, saskrāpēts, un tā tālāk.

4. Par jebkuru vienumu, lūdzu, izmantojiet EMS vai vietējo pastu, kad sūtīt atpakaļ

ATSAUKSMES

1. Pircēja sākumā apstiprinājums tiks augsti novērtēts, saņemot vienumus.

2. Tā kā jūsu atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai mūsu uzņēmuma attīstībai, mēs sirsnīgi aicinām jūs varētu atstāt pozitīvu atsauksmi par mums, ja jums ir apmierināti ar mūsu produktu un pakalpojumu. Tas būs tikai tevi 1 minūti, bet šī 1 minūti, ir ārkārtīgi svarīga nozīme, lai mums.

3. Lūdzu, sazinieties ar mums pirms aizbraukšanas nekādas negatīvas vai neitrālas atsauksmes. Mēs sadarbosimies ar jums, lai atrisinātu jebkādas problēmas.Paldies par jūsu sapratni.


  • Iepakojuma Svars: 0.9kg (1.98lb.)
  • Iepakojuma Lielums: 29cm x 20cm x 10cm (11.42in x 7.87in x 3.94in)
  • Vienības Veids: partijai (2 skaņdarbi/daudz)

  • Viļņa: 850/1310/1550
  • Zīmola Nosaukums: jyttek
  • Strāvas Padeve: Ārējie Barošanas 5V1A
  • Šķiedras Ostas: SFP LC
  • Režīms: Singlemode/multimodālu
  • Materiāls: Garīgās
  • Šķiedras: Duplex/Single
  • Izmēri: 93X70X26(mm)
  • Modeļa Numurs: JYT-G803SFP
  • Pārraides Ātrums: 10/100/1000M
  • Attālums: 0-120 KM