Ienākt Reģistrēties

produkts Detaļas

Optiskās šķiedras Multimetrs SM&MM JW3216C -50~+26dBm Optiskās Jaudas Mērītājs +JW3116 Optisko Gaismas Avots 850/1300/1310/1550nm 0
Optiskās šķiedras Multimetrs SM&MM JW3216C -50~+26dBm Optiskās Jaudas Mērītājs +JW3116 Optisko Gaismas Avots 850/1300/1310/1550nm 1
Optiskās šķiedras Multimetrs SM&MM JW3216C -50~+26dBm Optiskās Jaudas Mērītājs +JW3116 Optisko Gaismas Avots 850/1300/1310/1550nm 2
Optiskās šķiedras Multimetrs SM&MM JW3216C -50~+26dBm Optiskās Jaudas Mērītājs +JW3116 Optisko Gaismas Avots 850/1300/1310/1550nm 3
Optiskās šķiedras Multimetrs SM&MM JW3216C -50~+26dBm Optiskās Jaudas Mērītājs +JW3116 Optisko Gaismas Avots 850/1300/1310/1550nm 4
Optiskās šķiedras Multimetrs SM&MM JW3216C -50~+26dBm Optiskās Jaudas Mērītājs +JW3116 Optisko Gaismas Avots 850/1300/1310/1550nm 5

Optiskās šķiedras Multimetrs SM&MM JW3216C -50~+26dBm Optiskās Jaudas Mērītājs +JW3116 Optisko Gaismas Avots 850/1300/1310/1550nm

€342.20

Tagi: avots kamera, avots 12v, avots akmens, Lēti avots kamera, Augstas Kvalitātes avots 12v, Ķīna avots akmens Piegādātāju.

Daudzums

SKU: z70516

Optiskās šķiedras Multimetrs SM&MM JW3216C -50~+26dBm Optiskās Jaudas Mērītājs +JW3116 Optisko Gaismas Avots 850/1300/1310/1550nm

JW3216 Rokas Optiskās Jaudas Mērītājs ir nesen izstrādātas fiber optika, testeri, kuras mērķis ir iekārtas, projektēšana pieņemšana un uzturēšana šķiedras tīklu. Salīdzinājumā ar citiem ierastajiem enerģijas skaitītājiem, JW3216 ir vairākas funkcijas, piemēram, automātiska viļņu garuma identifikācijas, auto viļņa garumu, slēdžu, intelligent apgaismojums, datu saglabāšana, izmantojot USB portu. Kopā ar JW3116 rokas optisko gaismas avots, tā piedāvā ātru un precīzu testēšanas risinājums, gan SM un MM šķiedras.

Funkcijas .

Vilnis ID Auto viļņa identifikācijas & maiņu .

Frequency ID -Automātiskā frekvenču identifikācija .

2 veidu apgaismojums režīmi, manuālā vai ārpus gaismas intensitāte, kas apzīmēti ar LED gaismas sarkanā vai zilā krāsā. .

Intelligent apgaismojums .

1000 ieraksti uzglabāšanas vai lejupielādēt, izmantojot USB kabeli .

USB komunikāciju portu saglabāts testēšanas ieraksti lejupielādētu .

Atsauces jaudas līmenis var uzstādīt un uzglabāt .

Lietotāja self-kalibrēšanas funkcija .

Auto-off funkcija .

Līdz 200hrs akumulatoru dzīves

Specifikācijas

Modelis JW3216A JW3216C Kalibrēts (nm) 850, 1300,1310,1490,1550,1625 Detektora tips InGaAs Mērīšanas Diapazons (dBm) -70~+6 -50~+26 Nenoteiktība (dB) ±0.15(3.5%) linearitāte (dB) ±0.02 ekrāna izšķirtspēja(dB) 0.01 Frequency ID (Hz) 270, 330, 1K, 2K Datums, glabāšanas ietilpība 1000 Komunikāciju Ports USB Optisko Savienotāju, tips MK,VK,ST maināmām Sārma baterija 3* * AA, 1,5 V Barošanas Adapteris(V) 8.4 Baterijas Darbības laiks (h) 200 Darbības Temperatūra(°C) -10~+60 Uzglabāšanas Temperatūra(°C) -25~+70 Kontūra izmēri(mm)/svars 180*90*45(250g)

Standarta Paketes

MODELIS IETVER Visas JW3216 Modeļi JW3216 Optiskās Jaudas un Enerģijas Skaitītājs, 3pcs 1,5 V baterijas(nav iekļauts komplektācijā), MAIŅSTRĀVAS Adapteris, CD,USB kabelis,Lietotāja Rokasgrāmata, Kokvilnas tamponu un Mīksta somiņa.

JW3116 Rokas Fiber Optisko Gaismas Avotu, ar 1310/1550nm ir Joinwit jaunizveidoto fiber optika, testeri, tā mērķis ir šķiedras tīkla montāža, optisko šķiedru tīklu projektēšana pieņemšanas un šķiedras tīkla uzturēšanu. Kombinētā izmantošana ar JW3216 rokas optiskās jaudas mērītājs, tā piedāvā ātru un precīzu testēšanas risinājums, gan SM un MM šķiedras. Ar JW3116 nodrošina 1 līdz 4 garumos, un izejas jauda var būt regulējami uz klientu pieprasījumiem. Arī JW3116 funkcijas, labs izskats, laba touch sajūta un saudzīgs cilvēci dizains. Funkcijas

Vilnis ID informāciju var pārraidīt, ja tas tiek izmantots ar JW3216 Optiskās Jaudas Mērītājs.

Signālu paaudzes, 270HZ,330HZ,1KHZ,2KHZ.

Izejas jauda var būt regulējams.

Izejas jauda vērtība tiek parādīta uz LCD displeja.

Inteliģenti apgaismojuma kontrole (gaismas intensitāte var būt pilnībā noregulēts atbilstoši apkārtējam apgaismojumam, kas ievērojami samazina enerģijas patēriņu).

AA sārma un MAIŅSTRĀVAS adapteris strāvas padevei.

Zems akumulatora uzlādes indikācija.

Specifikācija

Modelis JW3116 Darbojas viļņa 850/1300/1310/1550nm Gadījumā šķiedras SM,MM Lāzera tips FP-LD(citi norādīt pēc pieprasījuma) Izejas Jauda -5~-12dBm var būt regulējams Regulēšana solis izmērs 0.5 Stabilitāti(dB30min20 0.15 ModulationHz CW,270,330,1 K,2K Šķiedras Ostas FC/PC(SC,ST pieejama) Sārma Baterija 3* * AA,1,5 V Barošanas Adapteris(V) 8.4 Baterijas Darbības laiks(h) 45 Ekspluatācijas Temperatūra(°C) -10-+60 Uzglabāšanas Temperatūra(°C) -25--+70 Kontūra sizemm/svars 180*90*45(250g)

Standarta Pakete MODELIS IETVER Visas JW3116 Modeļi JW3116 Optisko Gaismas Avots, 3pcs 1,5 V baterijas(nav Iekļauts komplektācijā), MAIŅSTRĀVAS Adapteris, Lietotāja Rokasgrāmata, Kokvilnas tamponu un Mīksta somiņa

MAKSĀJUMA

1. Mēs varam pieņemt maksājumus caur Darījuma, Western Union un T/T. labākais veids ir tiešs tiešsaistes maksājumu,jūs varat izvēlēties pats. Ja vēlaties izmantot citu maksāšanas noteikumiem, lūdzu, dariet mums to zināmu pirms, kad jūs pasūtīt.

2. Pilns maksājums jāveic 7 dienu laikā pēc izvietojot savu pasūtījumu, vai pasūtījumu, būs spēkā neesošu vai anulēta ar sistēmu.

3. Pārliecinieties, ka jums ir veikuši jebkādu detalizētu informāciju, piemēram, kontaktpersona, adrese, pasta indekss un tālruņa numurs, aizpildot pircēja informācija.

SŪTĪJUMU

1. Mēs nosūtīsim preces 5 darba dienu laikā pēc pilnas apmaksas apstiprināts.

2. Mēs varam sniegt starptautisko pārvadājumu pakalpojumus:

Ķīnas ziņu Gaisa Pasts, HK Post Gaisa Pasts, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Noklusējuma ceļš ir ar China post air mail un HK post gaisa pastu.


  • Iepakojuma Lielums: 18cm x 6cm x 6cm (7.09in x 2.36in x 2.36in)
  • Vienības Veids: gabals
  • Iepakojuma Svars: 2.0kg (4.41lb.)

  • Modeļa Numurs: JW3216C JW3116
  • JW3116 Viļņa: 850/1300/1310/1550nm
  • JW3116 standarta Izejas Jauda (dBm): -7
  • Savienotājs: FC/PC(SC,ST)
  • Zīmola Nosaukums: Joinwit
  • JW3208A Optisko Savienotāju: FC/SC/ST Maināmām
  • Optiskās Jaudas Mērītāju, Kalibrētu nm: 850, 1300,1310,1490,1550,1625
  • Mērījumu Diapazons(dBm): -50~+26 dBm
  • Modelis: JW3216A Optiskās Jaudas Mērītājs un JW3116 gaismas avots